Produkty

Naszą specjalnością jest dostarczanie do zakładów przemysłowych, warsztatów, a także Klientów indywidualnych wytrzymałych wyrobów metalowych oraz gumowych, a także urządzeń i maszyn. Proponowana jest między innymi kosa boczna do rzepaku bądź do odrostów sadowych, która dzięki wykorzystaniu samoostrzących ostrzy jest komfortowa i prosta w regularnej eksploatacji. W ofercie znajduje się także separator magnetyczny, wykorzystywany na taśmach transportowych, w celu usuwania zanieczyszczeń metalowych, przykładowo z produktów spożywczych.


Ponadto GUM-MET poleca system Solar Tracker, który doskonale sprawdza się podczas ustawiania paneli fotowoltaicznych pod właściwym kątem względem promieni słonecznych. Dla osób poszukujących ergonomicznych rozwiązań do salonu, został przygotowany stojak na drewno kominkowe o bardzo dużej pojemności. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi produktami, które znajdą Państwo poniżej.

 • kosa2.jpg

  W naszym asortymencie można znaleźć wyróżniające się ergonomiczną budową oraz trwałym wykończeniem kosy boczne do stołów rzepakowych, jednak można je również zamontować bezpośrednio na hederze. Oferowane są zarówno warianty o napędzie elektrycznym, jak i hydraulicznym, które umożliwiają obniżenie straty ziarna do nawet 15%. W ofercie znajdują się także dedykowane części zamienne oraz zestawy mocujące.

 • kosa2.jpg

  Dzięki samoostrzeniu noży tnących oraz wysokiej wydajności, kosy do odrostów sadowych doskonale spełniają swoją funkcję niezależnie od warunków. Wykorzystuje się je przede wszystkim na przemysłowych terenach zielonych, w celu ich korekty, aby utrzymać prawidłowy wzrost, a także lepszą organizację przestrzeni. Istnieje możliwość wygodnego zamontowania urządzenia na hederze, odpowiednio regulując wysokość.

 • skywalker1.jpg

  Panele fotowoltaiczne są coraz częściej stosowane nie tylko w przemyśle, ale również w budownictwie mieszkalnym. Dlatego warto zastosować system nadążny Solar Tracker Skywalker, który odpowiednio dostosowuje ich położenie względem odnawialnego źródła energii, jakim są promienie słoneczne. Dzięki solidnej, wytrzymałej konstrukcji, produkt jest odporny na szkodliwe działanie wiatru, czy też opadów atmosferycznych.

 • Separator_1.jpg

  W celu oddzielenia elementów na taśmach recyklingowych, transportowych lub produkcyjnych stosowany jest separator magnetyczny, który dzięki wbudowanemu komponentowi neodymowemu doskonale spełnia swoją funkcję. Można go stosować między innymi do usuwania zanieczyszczeń metalowych z materiałów sypkich oraz lejących, co jest istotne przede wszystkim w branży spożywczej, ale również chemicznej praz paszowej.

 • 1.jpg

  Aby lepiej zorganizować przestrzeń i zgromadzić materiał opałowy w jednym miejscu, stworzony został stojak na drewno kominkowe. Dzięki prostej, eleganckiej konstrukcji można go zarówno umieścić w salonie, jak i składziku, posiadając do niego dostęp w dowolnym momencie. Pomimo swojej ergonomicznej budowy, jego pojemność jest bardzo duża, pozwalając użytkownikom przygotować odpowiednią ilość materiału na nawet cały sezon zimowy.

 • GUM-MET-Wyroby_metalowe2.jpg

  Korzystając z maszyn sterowanych numerycznie, dokonywana jest obróbka różnego rodzaju komponentów stosowanych w zakładach przemysłowych oraz w warsztatach. Proponujemy takie wyroby metalowe, jak stojaki do cięcia drewna, uszczelnienia techniczne, a także filtry do różnego rodzaju instalacji. Wykonywane są także wyroby zamienne, według indywidualnych rysunków technicznych i innego rodzaju projektów bądź wzorów.

 • GUM-MET-Wyroby_gumowe[1].jpg

  Zajmujemy się produkcją różnego rodzaju uszczelnień do instalacji, w tym izolacyjnych oraz termoizolacyjnych. Wykonywane są także dowolne wyroby gumowe z dodatkiem metalu według przesłanych przez Klienta rysunków oraz wzorów technicznych, przy pomocy naszych form wulkanizacyjnych. Możemy odpowiednio dobrać mieszankę, zgodnie z przyszłym zastosowaniem elementu, aby jak najlepiej spełniał on swoje zadanie.

 • odboj1[1].jpg

  Nasza firma wykonuje odbój rampy załadunkowej, które najczęściej są produkowane w pełni z wysokogatunkowej gumy lub jej mieszanki. Jego główną funkcją jest ochrona elewacji obiektów bądź samych pojazdów ciężarowych przed uderzeniem, a w efekcie trwałym uszkodzeniem. Tego rodzaju rozwiązania stosowane są w każdym obiekcie logistyczno-przemysłowym, gdzie wymagane są odpowiednie zabezpieczenia na stanowiskach przeładunkowych.