O nas

Firma GUM-MET Maciej Swat prowadzi działalność produkcyjną i usługową od 1990 roku. Nasza działalność jest podporządkowana, od samego początku, przestrzeganiu norm jakościowych, mających na celu zadowolenie naszego klienta.

Nasze Doświadczenie


Posiadamy wieloletnie doświadczenie w produkcji wszelkiego rodzaju części zamiennych, wykonywanych zgodnie z rysunkami technicznymi, z dowolnych materiałów. Nasze doświadczenie rozwijało się wraz z dostępem do nowych technologii obróbki (jak np. cnc). Współpracowaliśmy z wieloma przedsiębiorstwami, z wielu dziedzin gospodarki, takich jak: okrętowe, samochodowe, kolejowe, chemiczne, rolnicze czy AGD. Cały czas dokładamy wszelkich starań, aby spełnić oczekiwania naszych klientów oraz kooperantów. Jesteśmy otwarci na nowe wyzwania i nowe doświadczenia.

  • Posiadamy wieloletnie doświadczenie w produkcji wszelkiego rodzaju części zamiennych, wykonywanych zgodnie z rysunkami technicznymi, z dowolnych materiałów. Nasze doświadczenie rozwijało się wraz z dostępem do nowych technologii obróbki (jak np. cnc).